czwartek, 8 marca 2012

Bohaterowie.

Jessica (Jessie) Modern - szesnastolatka o zielonych oczach i długich, lekko falowanych, blond włosach. Na co dzień nieśmiała i skryta w stosunku do obcych, natomiast w otoczeniu przyjaciół otwarta i pewna siebie, gotowa zrobić dla nich wszystko. Potrafi być pyskata,wredna i bezczelna. Od roku jest w związku z Tom'em, choć jeszcze nie ujrzała jego prawdziwego oblicza. Przyjaźni się z Suzi i Katie. Jej śmiertelnym wrogiem jest Megan, razem ze swoimi 'króliczkami'. Fanka zespołu One Direction.


Suzanna (Suzi) Dominers - szesnastolatka o niebieskich oczach i lekko falowanych, blond włosach. Wygadana, przyjazna i pewna siebie. Zawsze mówi co myśli nie zważając na innych. Przyjaciółka Jessie i Katie. Podobnie jak Katie nienawidzi Megan. Jest fanką zespołu One Direction.Katherine (Katie) Black - siedemnastolatka o niebieskich oczach i prostych, blond włosach. Gadatliwa i uśmiechnięta, choć czasem niezła z niej maruda. Przyjaciółka Jessie i Suzi. Lubi Megan oraz jej przyjaciółki i nie rozumie dlaczego jej najlepsze kumpele ich nie trawią. Z czasem się przekona, że miały co do nich rację. Nie lubi 1D, lecz przebywając ciągle ze swoimi best friends, które są fankami w końcu się do nich przekona.


Megan (Meg) Cymes - szesnastolatka o brązowych oczach i długich, kręconych, blond włosach. Podła i rządna władzy. Udaje przed wszystkimi słodką i uroczą idiotkę. Płytka małpa składająca się z jednego, wielkiego silikonu. Jednym słowem plastikowa lalunia. Nienawidzi Jessici i Suzanna'y z wzajemnością. Ma dwie przyjaciółki, które są raczej jak jej podwładne. Myśli, że może mieć każdego faceta. Jest fanką zespołu One Direction. Cornelia (Corn) Hermes i Elizabeth (Elie) Snucks - szesnastolatki. 'Króliczki' Megan. Są na każdy jej rozkaz. Nie da określić się ich charakteru, ponieważ przy Megan go tracą. Fanki zespołu One Direction.


 Thomas (Tom) White - siedemnastolatek o piwnych oczach i ciemnych włosach. Zbyt pewny siebie. Uważa, że może mieć każdą dziewczynę, raniąc je. Spotyka się z Jessicą - 'do czasu'.


Harry Styles - szesnastolatek o zielonych oczach i kręconych, brązowych włosach. Kochają się w nim wszystkie dziewczyny. Potrafi być nieźle chamski i bezczelny, lecz tak naprawdę to miły, słodki i uroczy chłopak, który nie ufa zbytnio innym ludziom z powodu jego sławy. Jest najmłodszym członkiem zespołu One Direction.


Zayn Malik - siedemnastolatek o brązowych oczach i ciemnych włosach. Należy do zespołu One Direction. Podobnie jak reszta zespołu  jest miły w stosunku do swoich przyjaciół. Jest typowym Bad-Boy'em.


 Liam Payne - siedemnastolatek o brązowych oczach i włosach. Jest 1/5 zespołu One Direction. Najbardziej odpowiedzialny z całej grupy. Słodki romantyk.


Niall Horan - siedemnastolatek o niebieskich oczach i brązowych włosach z rozjaśnianymi końcówkami. Należy do zespołu One Direction. Wiecznie głodny.


Louis Tomlinson - osiemnastolatek o zielonych oczach i brązowych włosach. Najstarszy członek zespołu One Direction. Kocha marchewki. Choć jest najstarszy z grupy, jest najdziecinniejszy.__________________________________________________________________________________

Trochę mi zeszło :D Za chwilę prolog :*


 

1 komentarz:

  1. Jaki ten Tom ładny *.*
    wszystkie chłopaki tutaj to CIACHA ! ;D
    faajnie opisałaś bohaterów ;**

    OdpowiedzUsuń